Szukaj

Zrównoważony Rozwój - Gra Terenowa na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Zaktualizowano: 11 sty

Dnia 18 października 2021 odbyła się w Krakowie gra terenowa skierowana do studentek i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego. Podczas gry uczestnicy mieli okazję poznać bliżej 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju oraz zdobyć ciekawe informacje o Krakowie.

Fundacja Jestem Chcę Mogę zaznaczyła swoją obecność na wydarzeniu w dwojaki sposób:

- Wiceprezes Fundacji - Aleksandra Kulińska oraz Stażystka – Ewa Kowanetz, wzięły czynny udział w grze.

Zadaniem drużyn było znalezienie kolejnych stacji, rozwiązanie zadań i zagadek, a także zdobycie jak największej liczby punktów.

Dodatkowo Aleksandra poprowadziła, wysłuchała i oceniła debaty dwóch z sześciu drużyn, które dotyczyły Celu 12go. Tematem debat było pytanie: „Czy ubrania powinny być tanie czy drogie?”.

Fundacja Jestem Chcę Mogę przekazała nagrody dla uczestników wydarzenia, którymi były wejściówki na tor kartingowy.

Warto dodać, że gra terenowa realizowana był w ramach programu United Nations Association Poland (UNAP; Stowarzyszenie Narodów Zjednoczonych w Polsce) Agenda 2030: Polska dla Zrównoważonego Rozwoju we współpracy z United Nations Global Compact Network Poland. UNAP powstała w 1945 r. w Nowym Jorku, realizuje projekty wspierające i upowszechniające wiedzę na temat Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) i roli Polski w tej organizacji.

Fundacja Jestem Chcę Mogę tym bardziej jest dumna, iż mogła wesprzeć inicjatywę oraz uczestniczyć w programie z zakresu Zrównoważonego Rozwoju.14 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie