Szukaj

Dla zdrowia dzieci i młodzieży

Zaktualizowano: 3 lip 2021

Jednym z głównych celów naszej Fundacji jest prowadzenie i wspieranie wszelkich działań prozdrowotnych.

Nasz wybór jest jak najbardziej oczywisty, zdrowie to przecież najwyższa wartość, która stanowi podłoże życia, a w konsekwencji siły każdego społeczeństwa. Mając na uwadze tę siłę pragniemy być obecni przy jak największej ilości projektów, których treści wypełnione będą działaniami kształtującymi zdrowie psychiczne i fizyczne.


Uniwersalnym środkiem budowania naszej równowagi psychofizycznej jest ruch. Jako podłoże naszego życia w naturalny sposób wspiera funkcjonowanie naszych organizmów a w szczególności potrzeby rozwojowe dzieci i młodzieży. Mając tego świadomość bardzo chętnie pomagamy ludziom i instytucjom, które próbują aktywizować ruchowo (sportowo) różne grupy społeczne.Tym razem postanowiliśmy pomóc Klubowi Piłkarskiemu „Poprad” Rytro i przekazaliśmy na potrzeby zajęć sprzęt sportowy, nasz wybór nie był przypadkowy. W tej pięknej, górskiej miejscowości funkcjonuje klub oparty na pasji ludzi, którzy swoim zaangażowaniem, determinacją i manifestowanymi wartościami próbują zaszczepić wśród mieszkańców zamiłowanie do ruchu, a co dla nas bardzo istotne pracuje z dziećmi i młodzieżą. 

Ujął nas fakt, że jest to praca przemyślana z jasno określonymi celami, które precyzują zarówno poziom sportowy jak i osobowościowy młodych sportowców.

Mamy nadzieję, że przekazane przez nas piłki zmotywują młodych piłkarzy do dalszej pracy, która w konsekwencji udoskonali ich umiejętności sportowe, pozytywnie płynie na zdrowie i kompetencje społeczne.


20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie