Szukaj

Weź przeczytaj! Weź oddaj!

Zaktualizowano: 9 lip 2021


Nadeszła ta wspaniała chwila, kiedy nasza Fundacja JCM wystartowała z pierwszą akcją! Nasze serca cieszą się podwójnie: raz, że możemy ZACZĄĆ DZIAŁAĆ, wspierać, pomagać, dzielić się naszymi pasjami i energią; dwa – wprowadziliśmy w życie pierwszą akcję – Weź przeczytaj! Weź oddaj!


Dzięki wspaniałemu wsparciu Wydawnictwu Greg z siedzibą w Krakowie, Parku Wodnemu w Krakowie oraz Antykwariatu Dobra Książka KR zgromadziliśmy około 400 sztuk książek, nowych i używanych, ładnie wydanych, oczywiście niezniszczonych! Były to zarówno lektury szkół podstawowych, jak i rożnego rodzaju książki edukacyjne, podręczniki szkolne oraz książki akcji i przygodowe dla dzieci oraz młodzieży.

W rezultacie te książki trafiły jako Dar od Fundacji JCM jeszcze w czerwcu 2021 do pięciu szkół podstawowych w miejscowościach: Sąspów, Czubrowice, Tenczynek, Skotniki oraz do Szkoły Podstawowej im. Bł. Celiny Borzęckiej w Krakowie. W książkach jest ukryty cały świat, cała paleta emocji! Uczniom życzymy ciekawej lektury!


Trzymajcie kciuki, gdyż we wrześniu zamierzamy powtórzyć akcję – Weź przeczytaj! Weź oddaj!


Wiedza, przygoda, zabawa? Wyzwanie, zagadka, akcja? Prawda, miłość, mądrość? Historia, biografia? A Ty czego szukasz w książkach? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami komentując wydarzenie/post lub klikając w emotikonę… np. like it ☺


#weźprzeczytajweźoddaj


18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie