Szukaj

Mikołajkowy Szach!…Mat!


​W dniach 7-8 grudnia 2021 roku nasza Fundacja zorganizowała I Krakowski Mikołajkowy Turniej Szachowy. W dwu dniowej rywalizacji wzięło udział prawie 80 dzieci i młodzieży z kilku krakowskich i podkrakowskich szkół podstawowych.


Dzięki gościnności Władz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie rozgrywki zostały przeprowadzone na terenie Uczelni a wsparcie merytoryczne Krakowskiego Klubu Szachowego zagwarantowało przejrzystość systemową zawodów i sędziowski profesjonalizm.

Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali od Świętego Mikołaja drobny upominek a najlepsi wyróżnienia i nagrody specjalne (w tym wycieczkę do Parlamentu Europejskiego), było to możliwe dzięki pomocy Urzędu Miasta Krakowa, firm: Wawel S.A., Market point i Róża Thun oraz zaprzyjaźnionych z Fundacją ludzi dobrej woli. Wszystkim bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc w organizacji Turnieju. Wspólnymi siłami udało nam się zorganizować imprezę, która dała upust życiowym pasjom młodych ludzi, dostarczyła wiele radości uczestniczącym w zawodach dzieciakom a nam spełnienia i twórczej satysfakcji.
9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie