Szukaj

Miasteczko Europejskie

W ramach Akcji Europa 7 maja w Parku Jordana odbyło się wydarzenie celebrujące 18 rocznice wejścia Polski do Uni Europejskiej.


Event pełen był emocji. Na samym początku fundacja razem z ambasadorką Anna Trener-Wierciak, przeprowadziła „Europejską rozgrzewkę” w ramach Europejskiego Miasteczka. Była świetna okazja na spędzenie czasu i zrobienie sobie zdjęcia z brązową medalistką Igrzysk Paraolimpijskich. Fundacja dla wszystkich uczestników Europejskiej Rozgrzewki przygotowała certyfikaty podpisane przez samą Anne Trener-Wierciak.

ej Rozgrzewki przygotowała certyfikaty podpisane przez samą Anne Trener-Wierciak.


Podczas spotkania z Brązową Medalistką zdobyliśmy autograf z jej koszulką, którą już w krótce będzie można wylicytować i wesprzeć cele fundacji. Finał licytacji odbędzie się na Balu Fundacji w Hotelu Swing już

20 Maja!


Oprócz zapewnienia sportowych wrażeń podczas wydarzenia Fundacja zadbała o przeprowadzenie debaty na temat „Unia Europejska nie realizuje postulatu równych szans w kontekście praw kobiet w wystarczającym stopniu”. Debata poprowadziła członkini zarządu Fundacji Jestem Chcę Mogę @Aleksandra Kulińska


Cieszymy się, że możemy wspierać i uczestniczyć w tak wspaniałych wydarzeniach. Każdemu kto był z nami w dniu eventu, dziękujemy za pełne zaangażowanie i niesamowite emocje!

5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie