Edukacja


Prowadzimy edukację osób niepełnosprawnych

i sprawnych.

  • Akcja Książka – Weź przeczytaj! Weź oddaj! – Mówią, że nauka to potęgi klucz. Czytniki czy labety nie zastąpią nam zapachu papierowej książki i tej dumy z przeczytania jej od deski do deski! Przygody, wiedza i wielowymiarowych świat mogą znaleźć się w naszych rękach. Dlatego organizujemy cykliczną zbiórkę książek nowych i używanych, które są przekazywane do krakowskich i podkrakowskich szkół z oddziałami specjalnymi dla dzieci niepełnosprawnych.


Chciałbyś podarować książki? Twoja szkoła potrzebowałaby wyposażyć bibliotekę szkolną?

Napisz do nas:  a.gaciarz@jestemchcemoge.pl

 

  • Akcja Linijka i cyrkiel – chęci do zdobycia wiedzy to nie wszystko. Wędkarz potrzebuje wędek, spławików, przynęt. Ogrodnik potrzebuje nasion, wody i konewek. A uczeń? By nauka szła sprawniej, kreatywniej i przyjemniej, każdy uczeń potrzebuje szeregu przyborów szkolnych np. plecaków, linijek, zeszytów, itp. Dlatego organizujemy cykliczną zbiórkę szkolnych materiałów, które są przekazywane do krakowskich i podkrakowskich szkół z oddziałami specjalnymi dla dzieci niepełnosprawnych.


Chciałbyś podarować przedmioty? Twoja szkoła potrzebowałaby wyposażyć uczniów w niezbędne narzędzia?
Napisz do nas:  a.gaciarz@jestemchcemoge.pl

  • Zdrowe odżywianie, czyli jesteś tym co jesz – organizujemy prelekcje odnośnie zdrowego odżywiania. Bez wątpliwości to co spożywamy wpływa na stan naszego zdrowia, na nasz wygląd i samopoczucie. Przyjdź i sprawdź, co jeszcze mógłbyś zmienić w swojej diecie, byś mógł się cieszyć zdrowiem dłużej. Ilośc miejsc jest ograniczona.

Chciałbyś wziąć udział? Chciałbyś udzielić takich prelekcji?
Napisz do nas:  a.gaciarz@jestemchcemoge.pl

 

  • Planeta Ziemia jest tylko jedna – zapraszamy dzieci do wspólnego sadzenia drzew w Święto Dnia Ziemi tj. 12 kwietnia. Zapewne słyszeliśmy o zmieniającym się klimacie czy problemie z rozrastającymi się wysypiskami śmieci. Mamy okazję temu przeciwdziałać i osobiście zrobić coś, co pomoże naszej Planecie.


Chciałbyś pomóc nam sadzić drzewa? Posiadasz sadzonki,

które mógłbyś oddać na taka akcję?
Napisz do nas:  a.gaciarz@jestemchcemoge.pl


Dopiero zaczynamy swoją działalność!

Dlatego nasza oferta będzie się rozszerzać.

Osoby uczące się przy biurku